projektpraca.eu

Analityk danych / Data Analyst

Angloville Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 września 2022
  • Ważna do: 12 października 2022

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Kielce

Umowa: UoP/ B2B

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

 Kilka słów o Nas...

  • Angloville należymy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.
  •  Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.
  •   Dzięki Naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.
  •  Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a Naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.
  •  Angloville oraz Nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez Naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in:  Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.
  •  Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.
  •  W Naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata.
  • Z uwagi na szybki wzrost działalności  i dużą ilość danych jakimi operujemy poszukujemy osoby na stanowisko Analityk danych. Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

 Dołącz do Naszego Teamu!

Zakres obowiązków:

Tworzenie raportów i analiza danych:

  • Raporty z kampanii marketingowych: newsletterowych, SMS / MMS,
  • Raporty z kampanii zewnętrznych np. współpraca z influencerami / artykuły sponsorowane
  • Raporty z kampanii PPC: Google Ads, Facebook Ads
  • Raporty z SEO
  • Raporty pozyskiwania leadów i klientów oraz native speakerów w podziale na źródło pozyskania
  • Raporty sprzedażowe
  • Raporty z platform z ofertami pracy dla native speakerów
  • Analiza powyższych raportów
  • Analiza danych z SEMrush / Senuto / ahrefs
  • Proponowanie rozwiązań w oparciu o dane

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku.
  • Analityczne i samodzielne myślenie
  • Znajomość Google Spreadsheets
  • Znajomość narzędzi tj. Google Data Studio, Power BI, Hubspot, Tableau
  • Mile widziane kierunek Informatyka
  • Znajomość SQL, Big Query
  • Doświadczenie w pracy na bazach danych
  • Samodzielność

Co oferujemy:

  • Pełną samodzielność na zajmowanym stanowisku
  •  Stabilność zatrudnienia- Umowa o pracę/ B2B
  • Praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem
  • Comiesięczne spotkania integracyjne
  • Nieszablonowe podejście do pracy – Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • Pozytywna atmosfera w zespole :)
  • Zniżki na usługi firmy Angloville oraz platformy językowej

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę