Ambitny Naprawde Kreatywny Handlowiec Specjalista ds Sprzedazy Praca w Biurze Obslugi Klienta

CLEAN-TECH Realne Zarobki 2.000-5.000 brutto
  • Dodano: 15 marca 2019
  • Ważna do: 15 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Doradca Klienta Biznesowego
Zakres obowiązków:
? aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
? wspieranie  klientów  w wyborze najlepszych produktów i usług ,
? doradztwo w zakresie produktów z zakresu sektora czystości oraz badanie potrzeb klientów ,
? budowanie długotrwałych relacji z klientami Firmy,
? kompleksowa obsługa  klientów Firmy zgodnie  z wewnętrznymi  standardami jakości,
? realizowanie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,
Wymagania:
? doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta biznesowego w sektorze czystości,
? bardzo dobra znajomość produktów Firmy,
? wykształcenie średnie bądź w trakcie studiów
? umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
? pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu,
? wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
? samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
? prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
? zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
? atrakcyjny system prowizyjny,
? pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się Firmie z zagranicznymi produktami,
? narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań,
? profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,

Wymagania

Prawo jazdy B