Ambitny, naprawdę Kreatywny Handlowiec Specjalista ds Sprzedazy Praca w Biurze Obslugi Klienta

CLEAN-TECH
  • Dodano: 31 grudnia 2018
  • Ważna do: 25 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Biuro Obsługi Klienta Specjalista ds Handlowych Do Biura obsługi klienta osobę z mile widzianą znajomością języka zachodniego. Opis zadań na stanowisku: Bieżąca obsługa klientów, dbanie o bardzo dobre relacje z klientami, dbanie o dokumentację handlową (umowy, oferty, kartoteki CRM, itp.) Weryfikowanie potrzeb klientów oraz trendów rynkowych, nadzór nad współpracą i realizacją zamówień, pozyskiwanie oraz budowanie bazy nowych klientów, przygotowywanie wycen dla klientów. Preferowani kandydaci ze znajomością branż techniczno mechanicznych oraz z podstawami znajomości chemii. Zaangażowanie i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów. Akceptacja zmian i otwartość na nowości. Wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne. Dobra organizacja czasu pracy. Przy zatrudnieniu na umowę o prace wynagrodzenie stale plus premia uznaniowa o wynikow finansowych.

Wymagania

Prawo jazdy B