Ambitny kreatywny handlowiec specjalista ds. sprzedaży. Praca w biurze obsługi klienta

CLEAN-TECH
  • Dodano: 22 maja 2019
  • Ważna do: 22 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
- wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług ,
- doradztwo w zakresie produktów z zakresu sektora czystości oraz badanie potrzeb klientów ,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami Firmy,
- kompleksowa obsługa  klientów Firmy zgodnie  z wewnętrznymi  standardami jakości,
- realizowanie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta biznesowego w sektorze czystości,
- bardzo dobra znajomość produktów Firmy,
- wykształcenie średnie bądź w trakcie studiów
- umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
- pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu,
- wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
- samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
- prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjny system prowizyjny,
- pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się Firmie z zagranicznymi produktami,
- narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań,
- profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,

Wymagania

Prawo jazdy B