projektpraca.eu

Akwarysta

Kompleks Świętokrzyska Polana w Chrustach gm. Zagnańsk
  • Dodano: 21 lipca 2020
  • Ważna do: 21 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Kompleks Świętokrzyska Polana w Chrustach gm. Zagnańsk poszukuje pracownika na stanowisko: AKWARYSTA
Zakres obowiązków:
- czyszczenie szyb (wewnątrz/zewnątrz),
- dolewki wody,
- podawanie nawozów,
- podmiany wody,
- przycinka roślin,
- testy wody...
... czyli wszystko co związane obsługa akwarium słodkowodnego / morskiego.

Dodatkowo prace porządkowe w Oceanice (tylko w zakresie serwisanta akwariów). Serwis sprzętu akwarystycznego (mycie pomp, odpieniaczy - naprawa sprzętu w miarę możliwości i umiejętności).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
marketing@swietokrzyskapolana.pl
W tytule e-maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które została wysłana aplikacja.
Klauzula zgody:
"Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Kompleksu Świętokrzyska Polana dostępną na stronie https://www.polanika.pl/polityka-prywatnosci/
Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Amid Prestige Sp. J., ul. Laskowa 93, 25-060 Zagnańsk moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Wymagania

Mile widziane: podstawowa znajomość akwarystyki, dyspozycyjność, zaangażowanie.

Możliwość przyuczenia i rozwoju.