Aktywizacja osób z niepełnosprawnością - szkolenia, staże, praca!

Fundacja Heros
  • Dodano: 29 kwietnia 2021
  • Ważna do: 13 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca osoby z niepełnosprawnością prowadzi zapisy do nowych projektów. W ramach projektów oferujemy:

1. Ciekawe szkolenia w formie on-line
- około 1000 zł netto stypendium szkoleniowego!
- składki ZUS
- certyfikat ukończenia szkolenia
- bezpieczne szkolenie w formie on-line

Najbliższe szkolenia:

- Pracownik Biurowy z Pakietem Office - 112 h
Szkolenie przygotowuje do podjęcia stażu na stanowisku Pracownik Biurowy, Asystentka Biura, Recepcjonistka, Pracownik Administracji i innych. Uczestnik zdobędzie wiedzę z zakresu pracy biurowej oraz pracy na komputerze z wykorzystaniem Pakietu MS Office (Word, Excel).

- Pracownik Biurowy z Modułem Kadrowo-Płacowym - 120 h
Osoby biorące udział w szkoleniu mogą podjąć staż zarówno na stanowiskach biurowych, jak i w charakterze Asystentki w dziale kadr i płac, w dziale HR i na wielu innych stanowiskach. Uczestnik zdobędzie wiedzę z zakresu pracy biurowej, podstaw naliczania wynagrodzeń, pozna zagadnienia z zakresu prawa pracy. Przewidziane zapoznanie z programem kadrowo - płacowym (Płatnik, Symfonia lub inny).

2. Po szkoleniach realizacja staży zawodowych!
- staże 3 miesięczne
- zwrot kosztów dojazdu na staż
- stypendium stażowe 1800 zł brutto
- różne stanowiska - dopasowane pod kątem dotychczasowego doświadczenia i umiejętności!

3. Po zrealizowanych szkoleniach oraz stażach - pomoc w poszukiwaniu stałego miejsca zatrudnienia!

Wymagania

Żeby zapisać się do Fundacji musisz spełniać następujące warunki:

- posiadać aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- być w wieku aktywności zawodowej (nie na emeryturze)
- mieszkać w woj. świętokrzyskim
- na chwilę zgłoszenia się do Fundacji być bez zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

magda.fundacjaheros@gmail.com

Fundacja Heros,

ul. Wesoła 51, Kielce.

Nr. tel. 539 - 309 - 781.