projektpraca.eu

Akademia Hydraulika/Instalatora

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 grudnia 2021
  • Ważna do: 17 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

KIELCE

Miesięczne szkolenie skierowane do osób, które nie mają doświadczenia lub posiadają małe doświadczenie jako hydraulik/instalator, a chcą pracować na tym stanowisku przy pompach ciepła, kotłach pelletowych oraz innych urządzeniach grzewczych.

Po pozytywnym ukończeniu szkolenia oferujemy zatrudnienie w dużej firmie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

magdalena.plyta@4-eco.pl

karina.kaniewska@4-eco.pl

Wymagania

Małe lub brak doświadczenia jako hydraulik.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.