projektpraca.eu

Agent Nieruchomości

X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 lutego 2019
  • Ważna do: 17 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Biuro Nieruchomości X- Dom poszukuje pracowników na stanowisko :

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • pozyskiwanie ofert nieruchomości (rozmowa z właścicielami, umawianie spotkań i spisywanie umów pośrednictwa)
  • przygotowanie ofert i prezentowanie nieruchomości (dodawanie pozyskanej oferty do programu oraz umawianie się z poszukującymi na nieruchomości)
  • uzgadnianie warunków umowy przedwstępnej i ostatecznej sprzedaży (termin wyprowadzki, czas przekazania nieruchomości, kwoty zadatku, ostatecznej sprzedaży itp.)
  • kompletowanie dokumentów do umów przedwstępnych i umów ostatecznych sprzedaży,
  • dbanie o swój wizerunek, który wiąże się z wizerunkiem firmy

Wymagania

Oferujemy:

  • wynagrodzenie oparte na bardzo wysokim wynagrodzeniu prowizyjnym
  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, aparat fotograficzny
  • dedykowany system CRM do obsługi klientów i nieruchomości
  • wsparcie marketingowe
  • szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami