projektpraca.eu

Administrator systemów bezpieczeństwa i łączności

MESKO S.A.-Skarżysko-Kamienna
  • Dodano: 26 lutego 2021
  • Ważna do: 31 marca 2021

Opis stanowiska pracy

 MESKO S.A. w Skarżysku-Kamiennej to lider w branży zbrojeniowej. Producent wysokiej jakości amunicji i rakiet, odpowiedzialny za dostarczanie dla Sił Zbrojnych RP oraz innych podmiotów wysokiej jakości produktów.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Administrowanie systemami SSWiN
  • Administrowanie systemem CCTV
  • Administrowanie centralą telefoniczną
  • Administracja infrastrukturą okablowania
  • Wdrażanie nowych systemów CCTV, SSWiN

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Staż pracy: minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość i umiejętność zarządzania systemami: Systemy sygnalizacji włamania i napadu firmy SATEL, (Centrale alarmowe Integra, System STAM-2, aplikacje DloadX i GuardX) ? opcjonalnie potwierdzone odpowiednimi szkoleniami firmy SATEL, Systemy telekomunikacyjne DGT (Centrale telefoniczne DGT Millenium), opcjonalnie potwierdzone odpowiednimi szkoleniami firmy DGT
  • Znajomość zagadnień i umiejętność konfiguracji i projektowania systemów CCTV
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, Windows 7, 8, 10
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu A2 lub umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Gotowość do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.
  • Zdolności analityczne oraz dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość iTune, MS365.

Miejsce Pracy: Siedziba firmy w Skarżysku-Kamiennej

Umowa o pracę

Osoby zainteresowane współpracę i udziałem w procesie rekrutacyjnym zapraszamy do aplikowania poprzez formularz rekrutacyjny: