projektpraca.eu

Administrator Magazynu

VIVE Logistic Services
  • Dodano: 28 czerwca 2022
  • Ważna do: 12 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować w branży logistycznej, ze zgranym zespołem, który ma realny wpływ na środowisko?

Świetnie!

Zapraszamy do naszego dużego zespołu Rodziny VIVE!

Twoja codzienna praca w VIVE Group sprawi, że recycling i możliwości ochrony środowiska będą się ciągle rozwijać i pasjonować, przy okazji wzmacniając globalną świadomość na temat ochrony środowiska. Dołączysz do zaangażowanej, uśmiechniętej grupy ludzi, którzy codziennie tworzą niezwykle ważny fundament dla całej organizacji i jej licznych przedsięwzięć. To właśnie dzięki Tobie tekstylia otrzymają drugie życie ? w szafach klientów, w ponad 70 krajach na świecie, czy w postaci eko ławki w parku!

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE Logistic Services, Spółka w ramach Grupy VIVE oferującej usługi w zakresie logistyki magazynowej, zatrudni kandydatów na stanowisko:

Pracownik Administracyjny Magazynu

Miejsce pracy:

Kielce ul. Malików 147

Do Twoich obowiązków będzie należało:

? Obsługa systemu informatycznego do zarządzania gospodarką magazynową,

? Przygotowywanie, kompletowanie i weryfikacja poprawności dokumentów magazynowych i transportowych,

? Przygotowywanie zestawień statystycznych usprawniających realizację procesów,

? Zapewnienie płynności współpracy z pozostałymi działami firmy w celu prawidłowgo wykonania zadań dla Klienta (transport, magazynowanie, copacking).

Aplikuj, jeśli cechuje Cię:

? Odpowiedzialności i rzetelności,

? Umiejętność pracy w zespole,

? Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

? Znajomość programów pakietu MS Officee

Dołącz do naszego zespołu, Pracując w VIVE Logistic Services otrzymasz:

? Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie: 3250-4700zł brutto (podstawa + premia + dodatek nocny)

? Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

? Atrakcyjny system finansowo - motywacyjny,

? Pracę w dużym zespole,

? Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

*Oraz bogaty system benefitów*:

? dofinansowanie zajęć sportowych

? dostęp do ciepłych i zimnych napojów

? program emerytalny

? program poleceń pracowniczych

? dofinansowanie do szkoleń

? bony i paczki świąteczne

? możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

? dofinansowanie do wczasów ? ?wczasy pod gruszą?

Wymagania

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Logistic Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.