projektpraca.eu

Wyjazd do Niemiec od połowy kwietnia - opieka nad seniorem

Promedica24
  • Dodano: 06 kwietnia 2021
  • Ważna do: 20 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Szukam osób dostępnych od połowy kwietnia do wyjazdu do opieki nad seniorem,

poniżej jedna z wielu dostępnych ofert:

Oferta opieki nad Seniorką w Niemczech w Kolonii (oferta na zastępstwo 6 tygodni z opcją przedłużenia)

  • podopieczna zmaga się z demencją (początki)
  • Pomoc medyczna raz w tygodniu
  • Przygotowywanie posiłków
  • Pomoc w poruszaniu się
  • Dom parterowy z ogrodem
  • Zakupy realizuje Opiekunka raz w tygodniu większe (sklep około 3 minuty drogi od domu)

Wymagania

Oferujemy:

-Bezpieczny transport spod domu pod dom Seniora

-Wyżywienie

-Zakwaterowanie

-Ubezpieczenie grupowe oraz EKUZ

-Wsparcie ze strony Opiekuna koordynatora na każdym etapie kontraktu

Doświadczenie: zawodowe oraz w rodzinie

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https:// promedica24.com.pl/ ochrona-twoich-danych-osobowych/