projektpraca.eu

Wychowawca na półkoloniach

Fundacja Przystań w Naturze
  • Dodano: 18 czerwca 2021
  • Ważna do: 20 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Przystań w Naturze poszukuje wychowawcy do współprowadzenia grupy dzieci w wieku 4-9 lat na 4 tygodniowych turnusach w terminie: 28.06-23.07.2021.

Oferujemy:

  • pracę po 8 godzin dziennie w godzinach 7:30-16:30
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia/umiejętności

Na aplikacje (CV oraz list motywacyjny) czekamy do 20.06.2021. Adres email: info@przystanwnaturze.pl

Wymagania

  • ukończony kurs dla wychowawców wypoczynku lub uprawnienia do bycia nauczycielem lub instruktorem harcerskim
  • łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
  • zamiłowanie do pracy/przebywania na łonie natury
  • odpowiedzialność
  • mile widziane umiejętności plastyczne/muzyczne/survivalowe
  • chętnie rozważymy zarówno kobiety jak i mężczyzn (wiek 19+)