projektpraca.eu

Pracownik selekcji tulipanów

PRAMER
  • Dodano: 14 kwietnia 2021
  • Ważna do: 28 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Pracownik selekcji tulipanów

Praca w Holandii, w okolicach Creil.  Praca na polu przy selekcji tulipanów. Praca polega na spryskiwaniu tulipanów i odrzucaniu chorych tak, aby rosły same zdrowe.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- zakwaterowanie firmowe (?99 tygodniowo)
- bezpłatny transport do pracy* (dojazd rowerem lub samochodem)
- ubezpieczenie (?25,64 tygodniowo)
- stawkę godzinową podstawową: ?10,24 brutto/h
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Rekrutacja:

Zadzwoń: ? +48327390079

Dodatkowe informacje:

? Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę.
? Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy.
? Wyjazdy organizujemy co tydzień - mimo COVID granicę są otwarte.
? Adres naszego biura: Agencja Pramer, 44-370 Pszów, ul. Pszowska 557, tel. +48327390079

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); Pramer Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

* dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Wymagania

brak