projektpraca.eu

Pracownik pralni we Francji

Sidrom
  • Dodano: 26 lipca 2021
  • Ważna do: 09 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej, dla naszego klienta w okolicach Rodez, rekrutujemy osoby chętne do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRALNI - praca we Francji.

Do obowiązków na tym stanowisku należy obsługa urządzeń w pralni, sortowanie odzieży, składanie i prasowanie.

Wymagania

Wymagane:

Doświadczenie w pracy w pralni przemysłowej mile widziane

Język angielski bądź francuski w stopniu komunikatywnym

Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Pracodawca zapewnia:

Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)

Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo (możliwe nadgodziny płatne dodatkowo)

Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

Bezpłatne zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy

Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)