projektpraca.eu

Pracownik magazynu (praca sezonowa do grudnia) - Emmeloord

PRAMER
  • Dodano: 07 czerwca 2024
  • Ważna do: 21 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

OPIS PRACY:
Praca w Holandii, w miejscowości Emmeloord. Praca na magazynie Koopman International zajmującym się zaopatrywaniem marketów, hurtowni, supermarketów i centrów ogrodniczych w różne sprzęty i produkty (produkty gosp. domowych, art. biurowe, zabawki, art. dekoracyjne, narzędzia itp.). Praca na dwóch działach, do wyboru: dział pakowania zamówień, dział zbierania zamówień.

Start pracy:
przyjazd 10.07.2024 | start pracy 15.07.2024

OFERUJEMY:
- możliwość pracy dla PAR / SINGLI
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- zakwaterowanie firmowe (€107 tygodniowo)
- bezpłatny transport do pracy* (dojazd rowerem lub samochodem)
- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)
- ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo)
- stawka godzinowa (bez wiekówki): €16.04 brutto/h (zbieranie zamówień), €13.95 (pakowanie)
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

WYMAGANIA:
- zaświadczenie o niekaralności
- prawo jazdy kat. B
- znajomość angielskiego (komunikatywnie)

REKRUTACJA:
+48327390079
+48533282372

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.