Panie i Panowie -> relokacja w Polsce na 2 miesiące -> duży zarobek

Randstad
  • Dodano: 19 października 2020
  • Ważna do: 30 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

W tym roku sezonowy wyjazd zarobkowy za granicę nie wypalił?

Nic straconego - możesz wyjechać bezpiecznie w ramach Polski i zarobić ekstra na Nowy Rok!

Zainteresowana/y? APLIKUJ lub wyślij sms o treści WROCŁAW na numer 605 197 927 a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty.

OFERUJEMY

  • stawkę do 27,00 zł/h brutto (od Twoich obecności w pracy wiele zależy) ? czyli ok. 3200 zł miesięcznie ?na rękę? za wypracowanie standardowych godzin pracy
  • pracę na pełny etat (standardowo 4 dni pracy w tygodniu po 10h)
  • smaczny, dwudaniowy obiad codziennie za 1 zł
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym
  • pracę we Wrocławiu do końca bieżącego roku
  • organizujemy zakwaterowanie (możesz, ale nie musisz z niego korzystać)
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)

ZADANIA

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

LINK DO ZGŁOSZENIA

Wymagania

OCZEKUJEMY

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47