projektpraca.eu

Opiekunka Osoby Starszej W Anglii

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
  • Dodano: 10 maja 2018
  • Ważna do: 19 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi. Jeśli jesteś osobą która: - jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym - ma doświadczenie w opiece nad inną osobą - zna język angielski w stopniu dobrym - chce zarobić dobre pieniądze , ta praca jest właśnie dla Ciebie! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Opiekun Osób starszych(Live-in Care Assistent) - (różne lokalizacje: min. Berkshire, Somerset) waruki finansowe: ?402 - ?500 za tydzień Obowiązki: - opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania - pomoc w czynnościach samoobsługowych - asystentura w codziennych czynnościach życiowych - zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej. Klient zapewnia: pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com https://eastgaterecruitment.com/

Wymagania

Wymagania: - zaświadczenie o niekaralności - znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym - doświadczenie w opiece