projektpraca.eu

Opiekun osoby starszej - wysokie zarobki

Promedica24
  • Dodano: 11 czerwca 2019
  • Ważna do: 11 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 56 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 34.200 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem ?Solidnego Pracodawcy? oraz ?Lidera HR?.

Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki przynajmniej

w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy/-a do jego nauki na jednym z naszych kursów?

Zapisz się na kurs niemieckiego tel 797 - pokaż numer telefonu -

Opiekun/ka osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy

Obecnie poszukujemy Opiekunki dla Pani Cornelia

Pani Cornelia porusza się z pomocą rolatora, potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu, można u niej zaobserwować pierwsze objawy demencji, czasem pyta o to samo, zapomina, mimo wszystko jest bardzo komunikatywna, dla pewności zakłada jej się pampersy. Mieszka sama w domku w okolicach Frankfurtu nad Menem. Raz w tygodniu przyjeżdża jej córka, wspólnie z nią robi się zakupy. Opiekunka ma własny pokój, oraz łazienkę do dyspozycji jest również dostęp do Internetu.

Wymagania

  • Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego ? lub chęć do podjęcia nauki na jednym z naszych kursów. Właśnie organizujemy kurs w Miejscowości: Kielce, Końskie, Skarzysko i Jędrzejów
  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

    Zapewniamy:

    *atrakcyjne zarobki i legalną pracę
    *składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
    *jedną czytelną umowę;
    *dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
    *kursy języka niemieckiego ? od podstaw i doszkalające;
    *pakiet medyczny Lux Med dla stałych Opiekunów;
    *pełną organizację pobytu ? transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
    *dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
    *całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
    *sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
    *szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
    *kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami