projektpraca.eu

Koordynator programów językowych

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 19 lutego 2021
  • Ważna do: 05 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Angloville ? to jeden z najszybciej rosnących startupów edukacyjnych w Europie. Od 2011 roku zmieniamy to, jak świat podróżuje i uczy się języków obcych.

Nasza innowacyjna metodologia pozwoliła nam dotrzeć do 8 rynków europejskich i ponad 8000 ludzi z kilkunastu krajów rocznie.

Należymy do grupy spółek, które generują obroty na poziomie 40 milionów złotych rocznie. Współpracujemy z wieloma firmami Fortune 500.

Jesteśmy młodą, dynamiczną, nastawioną na innowacje organizacją, tworzoną przez pasjonatów startupów, edukacji i międzynarodowych podróży. Mówili o nas m.in.: The Lonely Planet, Forbes, Money.pl, Puls Biznesu, TVP, Gazeta Wyborcza.

Poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator programów językowych, podczas letnich wyjazdów.

Jeśli jesteś odpowiedzialny, charyzmatyczny i lubisz pracować z ludźmi to jest to opcja właśnie dla Ciebie.

W zamian otrzymasz nie tylko wynagrodzenie finansowe ale również świetną atmosferę pracy i wyjątkowe doświadczenie zawodowe.

Zadania:

  • Koordynacja wakacyjnych wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży
  • Aktywny udział w organizacji programu i jego aktywności (gry/sesje wspólne/ wsparcie pozostałych koordynatorów)
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników
  • Dbanie o pozytywną atmosferę na programie

Wymagania:

  • Dyspozycyjności podczas tegorocznego sezonu letniego (od końca czerwca - do końca sierpnia);
  • Uczestnictwa w szkoleniu przed sezonem;
  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1;
  • Umiejętności i zaangażowania w pracy z dziećmi i młodzieżą;
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, pozytywnej energii, dobrego nastawienia i inicjatywy;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Spełnienia wymogów formalnych:
  • ukończenia kursu wychowawcy;
  • ukończenia min. szkoły średniej;
  • zaświadczenia o niekaralności

Mile widziani:

  • Studenci filologii angielskiej, pedagogiki, wychowania wczesnoszkolnego z angielskim
  • Czynni nauczyciele języka angielskiego

Oferujemy:

  • Transport, ubezpieczenie, zakwaterowanie i pełne wyżywienie w hotelu o standardzie trzech gwiazdek w czasie programu;
  • Zwrot kosztów poniesionych w związku z dotarciem na zbiórkę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (120-170zł brutto/dzień w ramach umowy zlecenia) + wypłaty w cyklu po każdym programie;
  • Gwarancję pracy na minimum 3 programach oraz możliwość rozwinięcia dalszej współpracy w kolejnych sezonach zimowych i letnich;
  • Szkolenie przed sezonem (+ imprezę integracyjną);
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych wśród native speakerów z całego świata;
  • Sposobność nawiązania międzynarodowych przyjaźni;
  • Pisemne referencje po sezonie;

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, prześlij nam swoje CV na adres koordynatorzy@angloville.pl dołączając klauzulę