Konsultant d/s obsługi klienta - stawiamy na osobowość, nie na doświadczenie!

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 lipca 2019
  • Ważna do: 17 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE? Z NAMI SIĘ UDA!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA

Szukamy osób w różnym wieku i o różnym statusie ? nie oczekujemy doświadczenia, a grafik dopasujemy się do Twoich innych obowiązków.

Zatrudnienie pogodzisz z nauką, wychowaniem dziecka czy innymi zobowiązaniami, możesz też zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków:

? Kontakt z klientem,

? Dbanie o wysoką jakość obsługi.

Szukamy osób:

? Zmotywowanych,

? Komunikatywnych,

? Otwartych.

Oferujemy:

? Wynagrodzenia składające się ze stawki godzinowej i premii,

? Grafik dostosowany do Twoich zobowiązań,

? Dodatkowe świadczenia np.bonusy, konkursy z nagrodami,

? Szkolenia wdrażające i przygotowujące Cię do jak najlepszego wykonywania Twoich obowiązków,

? Stacjonarne miejsce zatrudnienia,

Współpracę z dynamicznym zespołem, który stawia na swobodę, komfort i dobrą atmosferę