Doradca kampanii biznesowej- przyjemny projekt, jasne zasady

Call&More
  • Dodano: 17 stycznia 2020
  • Ważna do: 17 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Rozbudowujemy nasz TEAM!

Pracuj na łatwym projekcie kierowanym do klienta biznesowego!

Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

- informowanie klienta o dofinansowaniu,

- dbanie o wysoki standard obsługi i zadowolenia klienta

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Chęć uczenia się, pozytywne nastawienie;
  • Zaangażowanie;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

Wymagania

Oferujemy:

* Świetną atmosferę;

* Stabilną stawkę godzinową 17,00 zł za godzinę;

* Realny do osiągnięcia system prowizyjny;

* Pracę w nowoczesnym biurze;

* Elastyczny grafik (projekt działa w godz: 8:30-17:30, wymagamy min. 80h/m-cu)

Za szkolenie otrzymasz 500 zł !

Sprawdź Sam.

Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883).