projektpraca.eu

Ankieterka telefoniczna CATI

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 lipca 2019
  • Ważna do: 03 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy:W związku nowymi projektami poszukujemy osób chętnych do pracy w naszym Call Center .

Niczego nie sprzedajemy, nie oferujemy i nie namawiamy do używania czegokolwiek naszych rozmówców.

Realizujemy wywiady telefoniczne.

KANDYDATOM OFERUJEMY:

- Współpracę w ramach umowy zlecenie,
- Pracę możliwą do wykonywania od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00 (można pracować także w niepełnym wymiarze godzin),
- Przygotowanie do tej pracy poprzez szkolenia,
- Miłą atmosferę współpracy

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- Płynnej mowy w języku polskim,
- Dobrej dykcji,
- Umiejętności płynnego czytania,
- Umiejętności pisania na klawiaturze komputera,
- Możliwości pracy przynajmniej 3 dni w tygodniu,
- Wysokiej kultury osobistej

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesłania swojego CV .

Zgłoszenia bez załączonego CV będą ignorowane.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.