projektpraca.eu

Ankieter/Ankieterka

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 czerwca 2019
  • Ważna do: 26 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Realizujemy projekty badawcze dla wiodących firm z branży:
- budowlanej
Aktualnie poszukujemy młodej i energicznej osoby na stanowisko ankietera/ankieterki, która dołączy do naszego zespołu.
Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zgranym i uśmiechniętym zespole
  • pracę przy ciekawych projektach dla renomowanych firm
  • elastyczny grafik pracę w godzinach9:00-20.00 od poniedziałku do piątku
  • możliwość połączenia nauki z pracą
  • dogodny dojazd komunikacją miejską
  • możliwość poszerzania kompetencji i dołączenia do zespołu realizującego inne projekty

Wymagania

  • dyspozycyjność minimum 3 razy w tygodniu
  • dobra dykcja
  • komunikatywność
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera (szybkiego pisania)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego :)
  • mile widziane doświadczenie w projektach badawczych/doświadczenie w call center

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy. W tytule e-mail prosimy wpisać: Badania rynku