Analityk - operacyjne wsparcie Dyrektora (umowa na zastępstwo)

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 kwietnia 2021
  • Ważna do: 12 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • Wspieranie, przygotowywanie wyników Linii Betonowej, usprawnianie procesu.
  • Wsparcie operacyjne Dyrektora Zarządzającego Linią Betonową (zadania asystenta dyrektora).
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji.
  • Wspieranie projektów informatycznych (wsparcie w wdrażaniu SAP)
  • Analiza współpracy z klientami.
  • Udział w przygotowywaniu strategii, planów, budżetów.
  • Analizy danych według kanałów handlowych, klientów i kategorii produktów.
  • Inne zgodne z profilem stanowiska.

Oferujemy:

  • Budujemy długotrwałe relacje ? zatrudniamy na umowę o pracę (umowa na zastępstwo).
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie; przedstawiamy jasny system premiowy.
  • Przygotowujemy do zadań ? szkolimy, dostarczamy narzędzia, wspieramy rozwój.
  • Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Fundusz socjalny, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna. dofinansowanie zajęć sportowych ? karta Multisport.

Prosimy o zawarcie poniższego podpisanego ze wskazaniem daty oświadczenia przy wysyłaniu dokumentów rekrutacyjnych:
?Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych nieobjętych zakresem art. 221 § 1 Kodeksu pracy zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Administratora Danych Osobowych ? Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą Nowiny ul. Zakładowa 3, wpisaną do rejestru
przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000024753, e-mail: aplikacja@dyckerhoff.com, tel.: +48413466344; w celu realizacji procesu rekrutacji.?
Jeśli życzą sobie Państwo brać udział w przyszłych procesach rekrutacji prosimy również wysłać poniższe oświadczenie:
?Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Administratora Danych Osobowych ? Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą Nowiny, ul. Zakładowa 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000024753, e-mail: aplikacja@dyckerhoff.com, tel.: +48413466344, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.?

Dalsze informacje o Dyckerhoff Polska sp. z o.o. można znaleźć na stronie: www.dyckerhoff.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne).
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel oraz Power Point (warunek
    konieczny).
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów.
  • Lojalność, identyfikowanie się z firmą