Zdalny rekruter | pozyskiwanie opiekunów seniora do pracy | 400 za os

Perfekton
  • Dodano: 04 sierpnia 2020
  • Ważna do: 04 września 2020

Opis stanowiska pracy

PRACUJ JAKO ZDALNY REKRUTER

Firma PERFEKTON to agencja pośrednictwa pracy, którą tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy legalne zatrudnienie z wynagrodzeniem do 1800 euro netto miesięcznie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech, dzięki czemu tysiące kobiet i mężczyzn ma możliwość wyjechać do pracy w Niemczech. Główna siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, lecz swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę i Niemcy. Miarą naszego powodzenia jest satysfakcja i zadowolenie naszych Opiekunów, którzy są sercem naszej firmy.

Nie jesteś Opiekunem, ale znasz kogoś, kto chciałby nim zostać, poleć nam taką osobę do pracy!

Zostań Zdalnym Rekruterem!

Opiekunowie i Opiekunki pozyskane przez Zdalnego Rekrutera powinny:

- posiadać minimum komunikatywną znajomość języka niemieckiego,

- posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (najlepiej potwierdzone referencjami)

Oferujemy:

- umowę zlecenie oraz dostarczenie materiałów reklamowych;

- wynagrodzenie w systemie prowizyjnym - za każdą zrekrutowaną zgodnie z umową osobę do pracy na terenie Niemiec ? 50 euro od osoby ;

Wymagania

Wymagania dla Zdalnego Rekrutera:

- otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie;

- praca w trybie zdalnym.

Jako Zdalny Rekruter odpowiedzialny będziesz za:

- publikację ogłoszeń i selekcję kandydatów,

- prezentowanie oferty pracy,

- budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy w swoim regionie

- promocję firmy oraz oferty.