Współpraca- Fotowoltaika- Reprezentant/ Przedstawiciel handlowy

Firma Kielecka
  • Dodano: 14 lipca 2021
  • Ważna do: 28 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Pracujesz w branży energii odnawialnej?

Kwestia paneli fotowoltaicznych nie kryje przed Tobą tajemnic?

Stale się rozwijasz, a swoim Klientom chcesz zapewnić najkorzystniejsze oferty?

Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś/łaś TAK oznacza, że dobrym pomysłem jest przesłanie nam swojego CV/ kontaktu i poznania szczegółów!

Jesteśmy nowopowstałą firmą na rynku w branży fotowoltaicznej, jednakże nasze działania i doświadczenie w dziale energii odnawialnej wynoszą kilka ładnych lat!

Wychodząc naprzeciw potrzebom, a jednocześnie chcąc zapewnić Przedstawicielom możliwość oferowania korzystnych ofert swoim Klientom zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym cennikiem usług na sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych.

Ceny są naprawdę konkurencyjne i to TY decydujesz, którą z ofert zaproponujesz swojemu Klientowi!

Oferujemy szeroki wachlarz modułów PV oraz bardzo korzystne prowizje!

W celu poznania szczegółów zainteresowane osoby prosimy o przesłanie numeru kontaktowego na wskazany adres e-mail.

ODDZWONIMY!