projektpraca.eu

Utrzymanie klienta sieci Play - 14,70 zł, Kielce

Telbridge
  • Dodano: 26 marca 2019
  • Ważna do: 20 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy:
Konsultant ds. obsługi klienta PLAY
Miejsce pracy: Kielce, ul.Zagnańska 49 (róg Głęboczka)

Praca polega na:

- telefonicznej obsłudze klientów firmy (poł. wychodzące)

- udzielaniu Klientom informacji o ofercie firmy

- sprzedaży produktów sieci Play

- dbaniu o pozytywne relacje z Klientami

Wymagania

Oczekujemy:
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8/21, soboty 9-17 (2 w miesiącu)

- dobrej znajomości obsługi komputera

- poprawnej dykcji oraz szybkiego przyswajania wiedzy

Oferujemy:
- szkolenie wstępne, w pełni przygotowujące do pracy (nie musisz posiadać doświadczenia)
- gwarantowaną stawkę 14,70 zł/rbh + system premii

-elastyczny czas pracy? grafik możesz dopasować do swojego planu zajęć
- kartę MultiSport

Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży call center otrzymasz 500 zł bonusu.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD [iod[małpa]telbridge.pl] spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym