projektpraca.eu

Telemarketer

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 października 2018
  • Ważna do: 11 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Jeśli masz dosyć pracy na etacie, chcesz pracować mniej ale więcej zarabiać i sam decydować kiedy i ile pracujesz ? to jesteś gotowy na współpracę z nami! Praca minimum 4 godziny dziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Korzyści: Możliwość zarobienia dobrych pieniędzy w krótkim czasie; Czas pracy ustalany indywidualnie, sam decydujesz o godzinach pracy; Atrakcyjne premie; Poczucie sensu pracy, którą się wykonuje; Przyjazna atmosfera oraz pomocny i wspierający zespół; Swoboda w wykonywanej pracy; Praca pomagająca w codziennym życiu i załatwianiu spraw w Urzędach; Rozwój osobisty; Kontakt z ludźmi;

Wymagania

Kogo poszukujemy osób z dobrą dykcją i miłym głosem: Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, terminowe płatności, możliwość rozwoju (szkolenia podnoszące kwalifikacje), długofalową współpracę, zdobycie szerokiej wiedzy w zespole ambitnych i przebojowych ludzi. Dajemy Ci najlepsze narzędzia (nowoczesny oraz intuicyjny system informatyczny, aplikacja do przeprowadzania rozmów telefonicznych, materiały szkoleniowe oraz wsparcie na każdym etapie pracy). nieodpartą chęć do pracy, i dużo uśmiechu.