projektpraca.eu

Telefoniczny Kontakt z Klientem - krótkie szkolenie!

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 kwietnia 2019
  • Ważna do: 26 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? krótkie 4 dniowe szkolenie

Warunki:

  • 14,70 - 24 zł za godzinę,dodatkowe prowizje,
  • umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę!,
  • krótkie i sprawne szkolenie wdrażające.

Zadania:

  • telefoniczny kontakt z klientem,
  • sprzedaż produktów i usług,
  • aktywna rozmowa z klientem,
  • ciągły rozwój kompetencji.

Wymagania

Oczekujemy:

  • osób aktywnie angażujących się w wykonywaną pracę,
  • pozytywnie podchodzących do wykonywanych zadań,
  • nienagannej dykcji, zdolności interpersonalnych,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta ale nie jest to wymogiem - wszystkiego nauczymy Cię podczas szkolenia wstępnego!

Jeżeli jesteś zainteresowany - aplikuj! Ilość miejsc ograniczona! Prześlij CV - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Niebawem startuje szkolenie - już pierwszego dnia na uczestników będzie czekała miła niespodzianka!