Telefoniczna sprzedaż/call center na konkurencyjnych warunkach

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 marca 2019
  • Ważna do: 18 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Powiększamy nasz zespół sprzedażowy! Poszukujemy osób, które chcą się rozwijać w sprzedaży i pracy z klientem.

Czeka na Ciebie?

Bieżące wsparcie naszych klientów;
 Współpraca z innymi działami;
Dbanie o dobre relacje z klientami, aby po rozmowie z Tobą byli zadowoleni i uśmiechnięci :)

Mamy dla Ciebie:

Elastyczne godziny pracy;
Praca od poniedziałku do piątku;
Lokalizację w centrum miasta;
Umowę zlecenie;
Wynagrodzenie min. 14,70 zł brutto za godzinę;
Solidne wdrożenie na stanowisko;
Wspólna zabawę podczas akcji integracyjnych :)

Wymagania

Twój przepis na sukces

Uwielbiasz przebywać wśród ludzi i nawiązywać kontakty;
Szybko przyswajasz wiedzę;
Kontakt telefoniczny i wsparcie dla naszych klientów byłoby dla;
Ciebie ciekawym wyzwaniem;
Chcesz się rozwijać i jesteś zmotywowany do osiągnięcia wyznaczonych celów