projektpraca.eu

Sprzątająca- Galeria Starachowice

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 11 maja 2022
  • Ważna do: 28 maja 2022

Opis stanowiska pracy

                             4 h dziennie rano 6-10 od pn-sb

                To czas, w którym podreperujesz domowy budżet

Sprzątaj sklep odzieżowy w Galerii Starachowice,

 a my przelejemy pieniądze na Twoje konto.

Jeden telefon dzieli Cię od dobrej pracy i wolnego popołudnia na relaks.

Zadzwoń by ktoś Cię nie ubiegł!

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510013504 lub 510014930, po godzinie 16.00 również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Chęci do pracy to nasze jedyne wymagania.