projektpraca.eu

Specjalista ds. Kadr (umowa na czas zastępstwa)

Muzeum Zabawek i Zabawy
  • Dodano: 05 października 2022
  • Ważna do: 17 października 2022

Opis stanowiska pracy

*obsługa kadrowa pracowników Muzeum Zabawek i Zabawy,

* prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy,

* ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej (karty  urlopowe, plany urlopowe),

*zapewnienie prawidłowej realizacji uprawnień pracowniczych (nagrody jubileuszowe oraz inne nagrody
i wyróżnienia),

*prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,

*realizacja procesu naboru pracowników,

*bieżąca kontrola terminowej realizacji badań okresowych,

*prowadzenie spraw związanych z dokształcaniem pracowników,

*prowadzenie wszelkiej dokumentacji ubezpieczeniowej,

*sporządzanie sprawozdań statystycznych,

* wprowadzenie danych do programu kadrowo - płacowego  ENOVA,

* przygotowywanie wzorców harmonogramów czasu pracy.

Wymagania

*wykształcenie wyższe (rozumie się przez to studia wyższe o odpowiednim kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań na wskazanym stanowisku w rozumieniu ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce)

*trzy lata stażu pracy, w tym co najmniej dwa lata stażu pracy w obszarze kadrowo - płacowym,

lub

*wykształcenie średnie (rozumie się przez to wykształcenie średnie w rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe, o odpowiednim profilu umożliwiającym wykonywanie zadań na wskazanym stanowisku),

*cztery lata stażu pracy, w tym co najmniej dwa lata stażu pracy w obszarze kadrowo - płacowym.