projektpraca.eu

Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac

BOSKY
  • Dodano: 07 maja 2021
  • Ważna do: 17 maja 2021

Opis stanowiska pracy

  • Kompleksowa obsługa kadrowa BOSKY (ok.20 osób),
  • Sporządzanie umów o pracę, porozumień, wypowiedzeń, wystawianie świadectw pracy,
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Kompleksowa obsługa płacowa BOSKY,
  • Sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • Rozliczenia z ZUS - zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych oraz dokonywanie zmian, korekt, wyrejestrowań w programie Płatnik,
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
  • Wprowadzanie i aktualizację danych w systemie Comarch ERP Optima Kadry i Płace,
  • Umowa  1/5 etatu - obecność w firmie BOSKY raz w tygodniu.

Wymagania

BOSKY bardzo nowocześnie zarządzana firma, działająca w całej Polsce z siedzibą główną w Kielcach, specjalizująca się w sprzedaży opakowań, maszyn pakujących oraz robotów szuka odpowiedzialnej i doświadczonej osoby na samodzielne stanowisko obsługi kadrowo-płacowej:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima Kadry i Płace,
  • znajomości programu PŁATNIK,
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku od osób fizycznych,