projektpraca.eu

Rekruter z językiem niemieckim

Centrum Kariery Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 września 2021
  • Ważna do: 07 października 2021

Opis stanowiska pracy

Praca zdalna.

Zadania:

-Prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych,

-Współpraca z pracodawcami w języku niemieckim,

-Przeprowadzanie procesów rekrutacji.

Wymagania

Wymagania:

-Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

-Doświadczenie na podanym stanowisku.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV z dopiskiem w temacie Rekruter praca zdalna.

magdalena.plyta@centrumkariery.eu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kariery Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-506 przy ul. Plac Niepodległości 1. kraz20992. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.  Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

KRAZ NR 20992