projektpraca.eu

Rekrutacja na stanowisko ankietera

Centrum naukowo-badawcze
  • Dodano: 23 września 2021
  • Ważna do: 07 października 2021

Opis stanowiska pracy

Centrum naukowo-badawcze najstarszej uczelni ekonomicznej na Śląsku, poszukuje osoby chętne do współpracy w charakterze ankietera przy realizacji konkretnych projektów naukowo-badawczych.

Oferujemy współpracę z możliwością wykonywania jej bez wychodzenia z domu. Badania ankietowe realizujemy wśród mieszkańców, przedsiębiorców, urzędników, czy naukowców i ekspertów z całego kraju.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, łatwo nawiązujących kontakty interpersonalne, otwartych na nowe doświadczenia.

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Pozytywne nastawienie
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Uczciwość i rzetelne podchodzenie do swoich obowiązków
  • Posiadanie komputera z dostępem do Internetu

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną współpracą przy realizacji różnorodnych projektów naukowo-badawczych na terenie Twojego miasta i okolic w charakterze ankietera, zapraszamy do kontaktu ? prześlij swoje CV na adres mailowy: badania@uekat.pl