projektpraca.eu

Pracuj w najlepszym zespole! Elastyczny grafik, 17zł/h

Telbridge
  • Dodano: 15 września 2020
  • Ważna do: 29 września 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy komunikatywnych osób do działu ubezpieczeń
Miejsce pracy: Kielce

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe 17 zł/h + atrakcyjne premie,
- elastyczny czas pracy w godzinach pracy projektu (pn-pt 8-20 oraz sb 9-15),
- szkolenie wstępne w pełni przygotowujące do pracy,
- kartę Multisport Plus,
- dodatkowe bonusy i konkursy.

Nasi współpracownicy to uczniowie, studenci, młode mamy, emeryci, renciści.
Wiek nie jest dla nas przeszkodą, wystarczy mieć ukończone 18 lat, doświadczenie zdobędziesz u nas!
Jeżeli jedna posiadasz doświadczenie w branży call center, zapłacimy Ci za to aż 500 zł bonusu powitalnego!

Wymagania

Jeżeli:
- jesteś pozytywną osobą,
- lubisz kontakt z ludźmi,
- posiadasz wykształcenie na poziomie średnim,
- zależy Ci na elastycznym grafiku,
- jesteś zaangażowany w to, co robisz,
Zapraszamy do współpracy!

Twoja praca będzie polegała na:
- telefonicznej obsłudze Klientów,
- utrzymywaniu pozytywnych relacji z Klientami,
- sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.