projektpraca.eu

Praca w charakterze opiekuna seniora w Niemczech

Promedica24
  • Dodano: 07 czerwca 2022
  • Ważna do: 30 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Seniorka z okolic Stuttgartu potrzebuje opiekuna/ki, który/a pomoże jej w codziennych czynnościach życiowych. Podopieczna ma problemy z poruszaniem się, przez co najczęściej przemieszcza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Wstaje samodzielnie, ale potrzebuje asekuracji przy przemieszczaniu się między wózkiem i łóżkiem. Je samodzielnie, nie ma specjalnych wymagań dietetycznych. Na kontrakcie 2h wolnego dziennie, oddzielny pokój dla opiekunki.

Wyjazd: 23.06 na 6 tygodni.

Gwarantujemy ubezpieczenie, transport, zakwaterowanie i wyżywienie.

Umowa zlecenie na czas nieokreślony.

Powyższa oferta jest jedną z wielu jakie posiadamy.

Zapraszam do kontaktu: 797169814

Wymagania

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również rodzinne),

- znajomość języka niemieckiego lub gotowość do jego nauki,

-otwartość i empatia;