Praca w charakterze opiekuna seniora w Niemczech bez języka!

Promedica 24
  • Dodano: 26 maja 2022
  • Ważna do: 30 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować w opiece - nie ma problemu!!!

Organizujemy naukę języka niemieckiego na naszych kursach (stacjonarnie i online).

ZNASZ JĘZYK = szybki wyjazd

BEZ JĘZYKA = ekspresowa nauka języka u nas - bez opłat!

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej (również dla Panów!!)

Gwarantujemy:

  • UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY!!
  • ZAKWATEROWANIE
  • WYŻYWIENIE
  • DOJAZD
  • UBEZPIECZENIE
  • OPIEKĘ 24h ZE STRONY FIRMY!

Zadzwoń 797 169 814

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?.

Wymagania

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,

- znajomość języka niemieckiego lub gotowość do nauki,

- empatia.