projektpraca.eu

Praca dla każdego - od zaraz !

TELEPROMO
  • Dodano: 18 października 2019
  • Ważna do: 18 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy, jeżeli pragniesz się rozwijać, zarabiać i pracować w miłej atmosferze!

Podziel się z nami swoim zaangażowaniem, my damy Ci pole do osiągania sukcesów!

Nie ważne czy masz doświadczenie w kontakcie z klientem, ponieważ Wszystkiego Cię nauczymy!

Jeżeli masz doświadczenie - Idealnie! Pokaż nam swój styl!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, A OTRZYMASZ:

?umowę zlecenie,

- ?pakiet na start? gwarantujący premię za wybór naszej firmy

- system poleceń gwarantujący + 100 zł za polecenie osoby do współpracy

- elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb

- wyjścia integracyjne

?atrakcyjny system premiowy i liczne konkursy,

?dodatkowe systemy motywacyjne uzależnione od wyników pracy,

?możliwość awansu w strukturach firmy,

?dynamiczne środowisko i partnerską atmosferę pracy,

?cykl szkoleń przygotowujących do pracy, dzięki czemu nie wymagamy doświadczenia.

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

?telefoniczny kontakt z Klientem, w ramach, którego poinformujesz go o możliwości skorzystania z bezpłatnego spotkania prozdrowotnego

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

?pozytywnego nastawienia,

?umiejętności swobodnej komunikacji,

?zaangażowania w powierzone zadania,

?dobrej organizacji pracy.

Aplikuj do nas już dziś wysyłając swoje CV z dopiskiem "Konsultant Kielce" na adres foxir.hr@gmail.com

Wysłanie CV oznacza akceptację regulaminu przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji http://foxir.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.