projektpraca.eu

Praca dla każdego od 16 roku życia

FOXIR Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 września 2019
  • Ważna do: 23 października 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą kreatywną?

Chętnie nawiązujesz nowe kontakty?

Chcesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie?

A może poszukujesz dodatkowej pracy?

Zostań KONSULTANTEM TELEFONICZNYM przy projekcie niesprzedażowym - ta praca jest dla Ciebie !!!

Zapewniamy:

-?Premię na start? za to że wybrałeś właśnie NAS

- za polecenie osoby do pracy  PREMIA w wysokości +100 zł

- gwarantowane 12,70 zł/h NETTO jako podstawa + atrakcyjne premie

- współpraca na podstawie umowy zlecenie

- pracę przy projekcie niesprzedażowym

- krótkie 2-3  minutowe rozmowy z Klientami

-liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

-ELASTYCZNY GRAFIK dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości

-zatrudnienie od 16 roku życia

-pakiet szkoleń

-praca w dogodnej lokalizacji Kielc

-przyjazną atmosferę

-wyjścia integracyjne

-możliwość awansu i rozwoju  w strukturach firmy

Aplikuj do nas już dziś wysyłając swoje CV z dopiskiem "Konsultant Kielce" na adres foxir.hr@gmail.com

Wysłanie CV oznacza akceptację regulaminu przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji http://foxir.pl/

Wymagania

- ukończony 16 rok życia

- chęć do pracy