projektpraca.eu

Poszukiwany ekspert ds. sprzedaży na projekcie biznesowym

Technologiczne Centrum Usług Biznesowych
  • Dodano: 26 sierpnia 2019
  • Ważna do: 26 września 2019

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy dodatkowej bądź stałej?
Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy biurowej?

Świetnie się składa! Poszukujemy współpracowników na stanowisko eksperta ds. sprzedaży na projekcie biznesowym.

Jako Ekspert ds, klientów biznesowych będziesz:
? utrzymywał pozytywne relacje z klientami,
? sprzedawał produkty i usługi dostosowane do potrzeb klientów,

W zamian oferujemy:

? stawkę podstawową,
? realny i klarowny system prowizyjny, wysokie premie za własne sukcesy,
? profesjonalne szkolenie przygotowujące do roli eksperta za które to My Ci zapłacimy,
? stałą pracę,
? bonusy finansowe za polecenie znajomych do pracy.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

? łatwości nawiązywania kontaktów,
? zaangażowania i pozytywnego nastawienia do pracy,
? umiejętności słuchania, wyciągania wniosków.