projektpraca.eu

Pomocnik do pracy fizycznej

Dostawa Produktów Spożywczych
  • Dodano: 14 lipca 2022
  • Ważna do: 01 września 2022

Opis stanowiska pracy

Zostań pomocnikiem pracownika fizycznego

Firma z ponad 30 latami doświadczenia na rynku zatrudni pracownika do pracy fizycznej, z Kielc oraz okolicznych miejscowości.

ZATRUDNIAMY TAKŻE OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Oferujemy:

  • płatne szkolenie przygotowujące do samodzielnego wykonywania pracy
  • profesjonalne wdrożenie w procedury i wsparcie w trakcie współpracy
  • uczciwy i atrakcyjny system wynagrodzenia
  • napoje dla pracowników
  • elastyczny grafik

Czym będziesz się u nas zajmował?

Praca będzie opierać się na pomocy w utrzymaniu porządku w zakładzie pracy oraz wykonywaniu niektórych robót fizycznych (np. rozładunek towaru).

  • ewidencjonowanie (podliczanie) sprzedaży i opakowań
  • dbanie o czystość i porządek na terenie zakładu
  • pomaganie głównemu pracownikowi fizycznemu w niektórych pracach fizycznych
  • czyszczenie opakowań odebranych od klientów
  • przyjmowanie opakowań i wydawanie towaru klientom (tylko w szczególnych przypadkach, na zlecenie przełożonego)

CV prosimy wysyłać na adres email

Telefon kontaktowy: 786 611 105

E-mail: pracaherbykielce@gmail.com

Lokalizacja zakładu pracy: osiedle Herby

Po złożeniu aplikacji skontaktujemy się z Państwem.

Wymagania

Wymagania:

  • Chęć do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność i "bycie pod telefonem" w nagłych wypadkach
  • Kondycja na przyzwoitym poziomie
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziane Prawo Jazdy kat. B (Prawo Jazdy nie jest wymagane)
  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (tzw. "książeczka sanepidowska").