projektpraca.eu

Pielęgniarka opieki długoterminowej domowej

Centrum Medyczne Zdrowie Sp. z o.o. Sp. k.
  • Dodano: 15 maja 2020
  • Ważna do: 15 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne ?ZDROWIE?sp. z o. o., sp. k. poszukuje do pracy pielęgniarki opieki długoterminowej domowej.

Miejsce pracy: Sandomierz

Opis stanowiska: Poszukujemy pracownika na stanowisko pielęgniarki opieki długoterminowej. Praca w środowisku pacjenta.

Zakres zadań: praca z pacjentem w warunkach domowych.

Oferujemy:

-elastyczny system pracy,

-dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy,

-możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagania:

-ukończonie specjalizacji lub kursu kwalifikacyjnynego w dziedzinie opieki długoterminowej, lub pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, lub pielęgniarstwa zachowawczego, lub pielęgniarstwa rodzinnego, lub pielęgniarstwa środowiskowego, lub pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, lub pielęgniarstwa pediatrycznego, lub pielęgniarstwa geriatrycznego, lub pielęgniarstwa opieki paliatywnej lub kursem specjalistycznym w zakresie opieki paliatywnej, lub w trakcie tych specjalizacji lub kursów

-posiadanie prawa wykonywania zawodu,

-doświadczenie pracy w zawodzie min. 3 lata,

-rozumienie oczekiwań pacjentów,

-wysoka kultura osobista,

-dyspozycyjność, dokładność i sumienność,

-prowadzenie dokumentacji medycznej.