projektpraca.eu

Opiekun seniorów - Polska

Promedica24
  • Dodano: 26 października 2021
  • Ważna do: 09 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Praca Opiekunka Seniorów:

Praca polega na opiekowaniu się osobą starszą lub niesamodzielną w prywatnym domu podopiecznego (praca z zamieszkaniem). Do obowiązków Opiekuna należą między innymi - pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach: pomoc w poruszaniu się, dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, sprzątanie).

Praca nie odbywa się na terenie Kielc czy województwa Świętokrzyskiego posiadamy zlecenia na terenie całej PL.

Co oferujemy:

- System pracy miesiąc na zleceniu, miesiąc w domu

- Opłacone zakwaterowanie

-Opłacone wyżywienie

- Opłacony przez pracodawcę transport

- legalne zatrudnienie

Wymagania

Wymagania:

- empatia, doświadczenie w opiece (może być doświadczenie rodzinne)

- brak nałogów

- dyspozycyjność

tel. 797169099

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 48221202100 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej.