projektpraca.eu

Opiekun klienta na siłowni w klubie fitness

Endorfina Platinium Fitness Kielce
  • Dodano: 17 października 2019
  • Ważna do: 22 października 2019

Opis stanowiska pracy

  • Propagowanie aktywności fizycznej i motywowanie do osiągania wyznaczonych celów,
  • Kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej oraz udzielanie się na klubie,
  • Dbanie o porządek i czystość w siłowni oraz salach fitness w Klubie,
  • Kontrolowanie sprzętu na siłowni, zgłaszanie ewentualnych usterek Menadżerowi Klubu,
  • Prowadzenie krótkich zajęć dla klubowiczów (opcjonalnie),
  • Współpraca z innymi działami w klubie w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta.
  • Korygowanie błędów oraz udzielanie porad treningowych i dietetycznych,

Wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu fitness, dietetyka,
  • Doświadczenie na podobnych stanowisku mile widziane oraz praca w klubach fitness/siłowniach,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z osobami w różnym wieku,
  • Wysoka wrażliwość na potrzeby klienta,
  • Umiejętności organizowania i planowania pracy własnej,
  • Pozytywne nastawienie, charyzma oraz umiejętność zarażania swoją pasją innych,