projektpraca.eu

Operator wózka widłowego-pracownik magazynu

VIVE Logistic Services
  • Dodano: 08 lipca 2020
  • Ważna do: 08 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE Logistic Services, Spółka w ramach Grupy VIVE oferującej usługi w zakresie logistyki magazynowej, zatrudni kandydatów na stanowisko Pracownik Magazynu- Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Kielce ul. Olszewskiego 6, Kielce ul. Malików 147

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- praca na magazynie przy załadunku i rozładunku towaru,
- kompletacja wysyłek,
- obsługa wymaganej dokumentacji magazynowej,
- aktywne uczestnictwo w pracach magazynowych.

Pracując w VIVE Logistic Services otrzymasz:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- system motywacyjny (podstawa + premia),
- benefity: szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, karty sportowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Logistic Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

Jeśli masz:

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego Reach Truck (wózek boczny)
  • czynne uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT
  • aktualną książeczkę sanepidowską.

A dodatkowo cechuje Cię:

odpowiedzialności i rzetelności,
umiejętność pracy w zespole,
oraz chcesz pracować w systemie 3 zmianowym.