projektpraca.eu

Operator systemu ATB

Foxir
  • Dodano: 25 listopada 2019
  • Ważna do: 25 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Chcesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie, interesuje Cie możliwość dorobienia,

a może po prostu poszukujesz ciekawej i pełnej wyzwań pracy?

Jeśli tak, mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

wyślij nam swoje CV i zostań OPERATOREM SYSTEMU ATB

Jesteśmy młodą i dynamiczną spółką działającą w obszarze nowych technologii oraz usług Call Center. Zatrudniamy ponad 500 pracowników, a nasza podstawowa działalność skupia się na świadczeniu usług z zakresu outsourcingu procesów biznesowych.

Rozwijamy nasz własny dział programistyczny dzięki czemu jesteśmy jedną z niewielu spółek CC na rynku polskim, która może poszczycić się prawdziwie nowatorskimi ideami oraz nowinkami technologicznymi, które pomagają nam oraz naszym pracownikom, w ich codziennej pracy.

Zapewniamy:

- najlepsze na rynku wynagrodzenie podstawowe + rozbudowany system premiowy

- współprace na podstawie umowy zlecenie, w perspektywie czasu na umowę o prace

- ciekawa i pełna wyzwań pracę przy projekcie niesprzedażowym

- liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

- ELASTYCZNY GRAFIK dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości ( pracujesz kiedy chcesz )

- zatrudnienie możliwe dla osób od 16 roku życia

- bogaty i rozwinięty pakiet szkoleń

- praca w dogodnej lokalizacji

- przyjazną atmosferę

- wyjścia integracyjne

- możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

Jedyne czego oczekujemy:

- dyspozycyjności na poziomie minimum 25 godzin tygodniowo

- chęci do pracy

- umiejętności podstawowej obsługi komputera

- pozytywnego nastawienia do życia oraz do pracy

Aplikując do naszej firmy prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mna potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wymagania

ukończony 16 rok życia