projektpraca.eu

Nauczyciel/wykładowca - język angielski

START - Edukacja
  • Dodano: 14 lipca 2020
  • Ważna do: 14 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem Szkoła dla dorosłych w Kielcach poszukuje wykładowców do prowadzenia zajęć z j. angielskiego.

 Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w tym zakresie, gwarantujące współpracę na najwyższym poziomie.

Proponujemy:

- pracę w weekendy w Kielcach,

- grafik do ustalenia z Dyrektorem szkoły,

- miesięczne rozliczenie na podstawie listy obecności,

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: szkola@start-edukacja.pl

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość j. angielskiego,

- wykształcenie wyższe lub licencjat,

- kwalifikacje pedagogiczne,

- komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie,

- dyspozycyjność.