projektpraca.eu

Nauczyciel biologii

START - Edukacja
  • Dodano: 30 września 2020
  • Ważna do: 14 października 2020

Opis stanowiska pracy

Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Kielcach zatrudnią nauczyciela biologii. Praca w systemie zaocznym. Oczekujemy: wykształcenia wyższego, uprawnień pedagogicznych, doświadczenia, obowiązkowości oraz umiejętności interpersonalnych pozwalających na sprawne funkcjonowanie w środowisku szkolnym.

Zatrudnienie na umowę o pracę. Praca od października 2020 r.

CV prosimy przesłać na adres: szkola@start-edukacja.pl

Wymagania

wykształcenia wyższe, uprawnienia pedagogiczne, doświadczenia, obowiązkowość oraz umiejętności interpersonalnych pozwalających na sprawne funkcjonowanie w środowisku szkolnym.