projektpraca.eu

Modelka

PINA Kmieć sp.j.
  • Dodano: 21 kwietnia 2021
  • Ważna do: 12 maja 2021

Opis stanowiska pracy

PINA Kmieć sp.j. to przede wszystkim dwie marki  LOVET i PINA, co za tym idzie dwa sklepy internetowe www.lovet.pl i www.pina.pl. Jeśli chodzi o sprzedaż obuwia to nasza firma działa już od dziesięciu lat i z każdym rokiem prężnie się rozwija. Współpracujemy z wieloma gwiazdami, stylistami oraz influencarami. Nasze profile na social mediach są bardzo popularne i z każdym rokiem liczba obserwatorów rośnie. Natomiast marka PINA to marka zajmująca się produkcją sukienek, które są projektowanie i szyte w Polsce.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Modelka/ Prezenterka obuwia i odzieży.

Zakres obowiązków:

- pozowanie do zdjęć produktowych,
- pozowanie do filmów modowych i tiktoków,
- prowadzenie lub pokazywanie produktu na transmisji live.

Poszukujemy pasjonatki mody, która:
- jest pozytywnie nastawiona do ludzi,
- lubi prace z ludźmi i produktem (odzież, obuwie),
- jest odważna, energiczna, otwarta,
- nie boi się pracy przed kamerą,
- jest kreatywna i samodzielna,
- jest odpowiedzialna i zaangażowana w pracę.

Miejsce pracy Zgórsko k. Kielc.

Wymagania

- miła aparycja,
- rozmiar odzieży XS-S,
- zadbane dłonie i stopy,
- łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem,
- dobra organizacja pracy, dyspozycyjność 2-3 razy w tygodniu w godzinach 8:00-16:00 (w przypadku transmisji live - godziny wieczorne).

Oferujemy:
- regularne zlecenia,
- pracę w miłej atmosferze,
- pracę na umowę zlecenie.